BeejiveIM

BeejiveIM Facebook Chat 4.2.6

Bardzo dobra alternatywa dla Facebook Messenger na Android

Zalety

  • Bogata w funkcje
  • Z powodzeniem może zastąpić FB Messenger
  • Prosta w obsłudze

Wady

  • Niektóre przyciski są za małe i źle reagują na dotyk

Bardzo dobry
8

BeejiveIM for Facebook Chat to komunikator, który z powodzeniem może zastąpić Messengera. Jeżeli więc nie podoba Ci się Facebook Messenger i szukasz alternatywy, ta aplikacja może okazać się strzałem w dziesiątkę.

BeejiveIM for Facebook Chat to aplikacja, która zastępuje czat z Facebooka. Dzięki niej można komunikować się ze znajomymi bez potrzeby posiadania oficjalnej aplikacji. Co więcej, pod wieloma względami BeejiveIM for Facebook Chat jest nawet lepszy.

Aplikacja ma wiele użytecznych funkcji, niezbędnych do czatowania ze znajomymi. BeejiveIM for Facebook Chat wyświetla listę naszych znajomych z Facebooka, oznaczając ich dostępność. Pozwala również na ustawienie naszego statusu. Sam czat wyposażony jest w emotikony emoji, które możemy dodawać do tekstu. Oprócz tego BeejiveIM for Facebook Chat pozawala na wysyłanie zdjęć, głosu, lokalizacji, czy zapisywanie rozmowy na mailu. Dodatkowo aplikacja ma system powiadomień.

Nawigacja po BeejiveIM for Facebook Chat jest niezwykle prosta. Aplikacja dzieli się na trzy podstawowe karty: listę znajomych, czat oraz konto. Do każdej karty przypisane są odpowiednie funkcje. Na przykład, przy liście znajomych możemy tworzyć grupy.

BeejiveIM for Facebook Chat ma uniwersalny design pasujący również do tabletów. Poza tym można wybrać jedną z kilkunastu tapet jako tło dla czatu, tudzież zmienić kolor motywu aplikacji. Aplikacja BeejiveIM for Facebook Chat jest stabilna, ale nie wszystkie przyciski reagują natychmiast na dotyk.

Aplikacja BeejiveIM for Facebook Chat to ciekawa alternatywa dla FB Messengera. Ma wszystkie niezbędne funkcje do rozmowy ze znajomymi. Na pewno warto ją wypróbować.

BeejiveIM

Download

BeejiveIM Facebook Chat 4.2.6

Opinie użytkowników o BeejiveIM